Titles you rated
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
Hidden IdentityRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 5.0