Titles you rated
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 1.5
Inventing AnnaRated ★ 1.5
Lovestruck in the CityRated ★ 0.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Good GirlRated ★ 3.0