Titles you rated
GodzillaRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0