Movies
Ratings
433
Semantic Error: The MovieRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0