Series
Ratings
74
Hur JunRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.5
Sailor Moon SRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0