Titles you rated
PushRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
As OneRated ★ 2.0