Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5