Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.5
Running TurtleRated ★ 1.0
CartRated ★ 1.0- Romeo and JulietRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0