Series
Ratings
71
WandaVisionRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Romantic PrincessRated ★ 3.5- Down With LoveRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0