Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5