Titles you rated
SullyRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 2.5
A Dog's JourneyRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
WildRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5