Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
The BoyRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 3.0
At HomeRated ★ 3.0
More than BlueRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 3.5
Guns AkimboRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
Deep TrapRated ★ 1.5
UnfriendedRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5