Movies
Ratings
76
AmélieRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0