Series
Ratings
90
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5