Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5