Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0