Movies
Ratings
364
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0