Titles you rated
- HeroRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0