Movies
Ratings
316
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0