Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0