Titles you rated
Good BoysRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
Suicide MadeRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0