Movies
Ratings
274
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 4.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0