Movies
Ratings
108
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0
PushRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0