Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5