Movies
Ratings
123
Last HolidayRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0