Series
Ratings
127
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.5