Titles you rated
DuneRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TenetRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5