Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 0.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 1.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 1.0
A Single ManRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5