Titles you rated
FlippedRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5