Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0