Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Dragonball EvolutionRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Romeo Must DieRated ★ 2.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 2.0- CrossfireRated ★ 2.0