Movies
Ratings
476
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Mother!Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5