Titles you rated
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0- SpliceRated ★ 0.5
Sucker PunchRated ★ 2.0