Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
HoneymoonishRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
SanctuaryRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0