Series
Ratings
92
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
9 BorderRated ★ 2.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 3.0
DestinyRated ★ 3.0
Marriage with Me? Seriously?Rated ★ 3.0
The Believers Season 1Rated ★ 4.5
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 3.0
Mars: Zero's RevolutionRated ★ 2.0
Please Love The Useless MeRated ★ 2.5
Yawao to KatakoRated ★ 4.0- Gaishaha Gakko janendayoRated ★ 2.5
My Second AoharuRated ★ 3.5
Fermat's CuisineRated ★ 2.5
Konkatsu TanteiRated ★ 3.0
Shanai Marriage HoneRated ★ 3.0