Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0