Movies
Ratings
224
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
JumperRated ★ 1.0
CloverfieldRated ★ 1.0
Suspect XRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 1.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5