Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
The RiteRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0