Series
Ratings
67
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 2.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0