Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Tomb of the RiverRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.0
4th Period MysteryRated ★ 1.0
Hollow ManRated ★ 2.5
MorbiusRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0