Titles you rated
UsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Body OdysseyRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
O'DessaRated ★ 2.0
TitaneRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5