Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5