Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Dead ManRated ★ 1.0
DetachmentRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
RentRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0