Movies
Ratings
826
A Taxi DriverRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
DittoRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5