Titles you rated
NewtopiaRated ★ 2.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5