Titles you rated
- CandyRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 1.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.0