Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.0
The Raid 2Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0