Movies
Ratings
1243
The Gray ManRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
Wrath of ManRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5- Tears of AfricaRated ★ 3.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.0