Movies
Ratings
82
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
SleepRated ★ 5.0
Single in SeoulRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
FallRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0