Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Spies in DisguiseRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0